POMAGAMY UCZYĆ SIĘ, UCZYMY POMAGAĆ

JUŻ 85 LAT

Rok szkolny 2020/2021

"Szczęściara"

Projekt Fundacji La Strada "Learn, think and be safe" realizowany między innymi w naszym ośrodku, przy wsparciu Departamentu Stanów Zjednoczonych. W ramach projektu nasze wychowanki wzięły udział w warsztatach – grze „Szczęściara”

Niesiemy radość

Wolontariat w Azylu pod Psim Aniołem. Radość
w oczach spacerujących z nami psiaków była bezcenna. Dobro powraca.

Festiwal Różnorodności

Festiwal Różnorodności - warsztaty rozwojowe prowadzone

w połączonej metodzie dramy i arteterapii, z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych. Szkolne warsztaty na temat empatii
i tolerancji, Mecz dla Tolerancji i nie tylko. Oj, działo się, działo!

w połączonej metodzie dramy i arteterapii, z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych. Szkolne warsztaty na temat empatii
i tolerancji, Mecz dla Tolerancji i nie tylko. Oj, działo się, działo!

Sukces "Strażackiej"

Nasz projekt "Opowieści pysznej treści, czyli smaczne bajki na trudne chwile” został nagrodzony drugim miejscem w konkursie Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.   Przedstawiamy zdjęcia z plenerowego wręczenia nagrody. Gratulujemy Twórczyniom.

"19 Dni Przeciwko Przemocy"

Tradycyjnie już, listopad jest miesiącem sprzeciwu "Strażackiej" wobec przemocy. Jak co roku wzięliśmy udział w międzynarodowej akcji "19 Dni Przeciwko Przemocy", jednoznacznie wyrażając poparcie tej słusznej idei.  

Publikujemy nasze bajki

Na stronach internetowych Domu Kultury "Rembertów", Szkoły Podstawowej Nr 99 oraz na blogu kulinarnym Dayli Cooking zamieszczone są bajki powstałe w ramach naszego projektu “Opowieści pysznej treści czyli smaczne bajki na trudne chwile”. Publikujemy je i my - KLIK

"Opowieści pysznej treści czyli smaczne bajki na trudne chwile"

    Nasz projekt "Opowieści pysznej treści czyli smaczne bajki na trudne chwile” w finale Nagrody Edukacji Kulturalnej!!!!! Na zdjęciach piękne książki finalizujące projekt. 

Drogie Wychowanki (obecne oraz przyszłe)

    Przed Wami nowy rok szkolny, pełen nowych wyzwań, pracy nad sobą i intensywnej nauki. To również czas realizowania pasji i zainteresowań, rodzenia się nowych przyjaźni oraz zdobywania umiejętności przydatnych w późniejszym życiu. Życzymy Wam, by praca nad własnym rozwojem odbywała się w przyjaznej atmosferze i dawała poczucie satysfakcji i radości. 

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 w Warszawie

POMAGAMY UCZYĆ SIĘ, UCZYMY POMAGAĆ